Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa (banner)

Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chorzowie,  ul. Kopalniana 4A ogłasza przetarg nieograniczony na ustanowienie odrębnej własności lokali mieszkalnych :

LP ADRES LOKALU POW.UŻ. OPIS CENA WYWOŁAWACZA STANOWIĄCA WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI ZGODNIE Z OPERATEM SZACUNKOWYM
1 ul. Astrów 14/14 47,60m2 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, III piętro, ogrzewanie centralne 183 155,00 zł
2 ul. Rymera 19/11 32,70m2 1 pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, III piętro, ogrzewanie piecowe węglowe 105 718,00 zł

>> Więcej informacji  <<

W celu stałego nadzoru nad procedurami związanymi ze świadczeniem usług na rzecz mieszkańców Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa na bieżąco śledzi zalecenia i komunikaty pojawiające się na stronach Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Mając na uwadze obawy naszych mieszkańców przed rozprzestrzenieniem się koronawirusa (COVID-19) Zarząd Chorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zawarł aneksy z firmami, z którymi Spółdzielnia posiada zawarte umowy o wykonywanie usług porządkowych w budynkach oraz na posesjach przylegających do budynków celem przeprowadzania mycia i dezynfekcji poręczy, domofonów, kabin wind i klamek drzwi przeznaczonych do użytku ogólnego.

Dokładamy wszelkich starań aby, zapewnić Państwu ciągłą komunikację z naszymi pracownikami ograniczając do minimum kontakty bezpośrednie proponując kontakt przy wykorzystaniu serwisu E-BOK, poczty elektronicznej lub kontaktu telefonicznego.

W tym trudnym dla wszystkich czasie prosimy o wyrozumiałość, z uwagi na panującą sytuację i liczne zmiany jakie jesteśmy zmuszeni wprowadzać dbając o Państwa bezpieczeństwo. Jesteśmy świadomi zagrożenia jakie niesie koronawirus i tym bardziej pragniemy chronić zdrowie, które jest najważniejsze.

KONTAKTUJ SIĘ ZE SPÓŁDZIELNIĄ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Zachęcamy do kontaktowania się ze Spółdzielnią bez wychodzenia z domu korzystając ze zdalnych form obsługi:

  • kontaktu telefonicznego po podaniu ustalonego hasła przez telefon, aby uzyskać dostęp do informacji o stanie opłat za lokal, pomieszczenie, a także informacji dotyczących danych osobowych.
  • serwisu E-BOK, umożliwia osobom posiadającym tytuł prawny do lokalu w zasobach ChSM zdalny dostęp do informacji w zakresie stanów rozliczeń dotyczących zajmowanych lokali.
  • wysłania wiadomości za pośrednictwem poczty e-mail lub w sposób tradycyjny na adres Spółdzielni: Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Kopalniana 4a, 41-500 Chorzów

W celu ustalenia hasła na telefon i dostępu, serwisu E-BOK należy wypełnić formularz dostępny w Administracjach Osiedla, Dyrekcji lub na naszej stronie www.chsm.com.pl do pobrania w zakładce „Druki do pobrania” i aktywowania w/w usług.

Krajowy Rejestr Długów

 

Administracja Żołnierzy Września

ul. Lompy 11
tel. (32) 241 59 83,
e-mail: adm1@chsm.com.pl

Administracja Chorzów Batory

ul. Strzybnego 4
tel. (32) 246 46 12
e-mail: adm2@chsm.com.pl

Administracja Centrum

ul. Krasickiego 7a,
tel. (32) 241 35 97, (32) 241 41 16
e-mail: adm3@chsm.com.pl

Administracja Różana-Gałeczki

ul. Gałeczki 41
tel. (32) 241 95 62; (32) 241 98 13
e-mail: adm4@chsm.com.pl