Mieszkańcy Chorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej po raz XXXVII uczestniczyli w Złazie Rodzinnym Mieszkańców Osiedli Spółdzielczych.

Z miejscowości Złoty Potok wyruszono na 5-kilometrową trasę prowadzącą leśnymi szlakami przez Dolinę Wiercicy do Dworku Krasińskich, w którym znajduje się Muzeum Biograficzne Zygmunta Krasińskiego. Po zwiedzeniu muzeum autokarem przejechano do mety w Podlesiach. Na mecie Złazu na każdego z uczestników czekał – zgodnie z tradycją - gorący posiłek oraz upominek.

Spółdzielnie za udział w Złazie otrzymały pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy imprezy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek nie tylko dla dzieci ale także i dla dorosłych. Najstarszy i najmłodszy uczestnik Złazu otrzymali specjalne nagrody. Trzeba tu dodać, że najstarsza uczestniczka Złazu w grupie ChSM liczyła 88 lat, zaś najmłodszy Karolek miał 2 latka. Atmosfera jak zawsze była wspaniała, wspólna zabawa i śpiewy trwały do późnego popołudnia. Dobra zabawa i humor nie opuściły uczestników·również w drodze powrotnej do Chorzowa - Do zobaczenia za rok.