OFERTA PRACY

Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zatrudni osobę na stanowisko referenta ds. remontów w Administracji „Chorzów Batory".

Do obowiązków na w/w stanowisku należy m.in: 

    • obsługa mieszkańców w zakresie prac remontowych, współpraca z firmami zewnętrznymi, służbami oraz prowadzenie związanej z tym korespondencji, 
    • przyjmowanie zgłoszeń dotyczących usterek, prowadzenie rejestrów, zlecanie robót oraz nadzór nad ich usuwaniem,
    • przeprowadzanie przeglądów budynków, urządzeń i terenów oraz sporządzanie związanej z tym dokumentacji, udział w opracowywaniu planów remontów, nadzór nad prowadzonymi pracami, udział w odbiorach robót.

Wymagania: minimum wykształcenie średnie budowlane, brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości, komunikatywność, umiejętności nawiązywania kontaktów i radzenia sobie w sytuacjach stresowych, zdolności organizacyjne, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność, umiejętność pracy w zespole.

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny,

Wynagrodzenie: 4 800 zł./m-c + premia. 

Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert drogą elektroniczną na adres  e-mailowy kadry@chsm.com.pl bądź osobiście w sekretariacie Dyrekcji ChSM w Chorzowie przy ul. Kopalnianej 4a.

Zastrzegamy prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Termin przyjmowania ofert: 17.06.2024r.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych  zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko referenta ds. remontów prowadzonego przez Chorzowską Spółdzielnię Mieszkaniową z siedzibą  w Chorzowie (41-500), ul. Kopalniana 4A, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".


Klauzula informacyjna dotyczącą ochrony danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności zamieszczonej na stronie internetowej www.chsm.com.pl