OFERTA PRACY

Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zatrudni osobę na stanowisko referenta w Dziale Przygotowania i Rozliczeń Remontów i Inwestycji.

Do obowiązków na w/w stanowisku należy m.in: 

  • rejestrowanie faktur, umów oraz aneksów w zintegrowanym systemie informatycznym,
  • prowadzenie rejestru dokumentacji technicznej,
  • naliczanie kar umownych oraz kaucji gwarancyjnych wykonywanych robót,
  • przygotowywanie umów i aneksów na roboty budowlane.

Wymagania: minimum wykształcenie średnie, komunikatywność, umiejętności nawiązywania kontaktów i radzenia sobie w sytuacjach stresowych, zdolności organizacyjne, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, znajomość zasad kosztorysowania. 

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny,

Wynagrodzenie: 4 600 zł./m-c + premia. 

Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert drogą elektroniczną na adres  e-mailowy kadry@chsm.com.pl bądź osobiście w sekretariacie Dyrekcji ChSM w Chorzowie przy ul. Kopalnianej 4a.

Zastrzegamy prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Termin przyjmowania ofert: 17.06.2024r.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych  zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko referenta prowadzonego przez Chorzowską Spółdzielnię Mieszkaniową z siedzibą  w Chorzowie (41-500), ul. Kopalniana 4A, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Klauzula informacyjna dotyczącą ochrony danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności zamieszczonej na stronie internetowej www.chsm.com.pl