INFORMACJA DOTYCZĄCA WYŁĄCZENIA SYGNAŁU ANALOGOWEGO W PAKIECIE MINIMALNYM UPC/PLAY

Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zawiadamia, iż w wyniku połączenia  Firm UPC Polska Sp. z o. o. z P4 Sp. z o. o. od 01 września 2023 r. dostawcą usług telekomunikacyjnych jest P4 Sp. z o. o. Informujemy również, iż wszystkie kanały telewizyjne w pakiecie minimalnym od 24 października 2023 roku będą oferowane wyłącznie w wersji cyfrowej. Niniejsza zmiana jest naturalną konsekwencją procesu cyfryzacji i dopasowaniem do rynkowych realiów i pozwoli na dalszy rozwój oferty cyfrowej.

W ramach Pakietu Minimalnego dostarczanego za pośrednictwem Spółdzielni pozostaną kanały dostępne już od kilku lat w formacie cyfrowym. Nie zmieni się  wysokość opłat miesięcznych za usługę.

W przypadku problemów z dostrojeniem odbiorników telewizyjnych do sygnału cyfrowego mieszkańcy powinni kontaktować się bezpośrednio z operatorem telewizji kablowej dzwoniąc na dedykowany nr tel.: 813-813-000 lub na infolinie tel: 813-813-813. Można również zwracać się do Biur Obsługi Klienta w Katowicach przy ul.Granicznej 54 tel.32-701-25-60 lub w Sosnowcu przy ul. Partyzantów 9 tel. 32 701-25-63.

Zgodnie z deklaracją Firmy P4 sp. z o. o. jeżeli  zajdzie potrzeba mieszkańcy Chorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej będą mogli skorzystać z wizyty technika bez dodatkowej odpłatności.