WYNIKI WYBORÓW DO RADY OSIEDLA „ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA” 
NA KADENCJĘ 2022-2025 PRZEPROWADZONYCH NA PIERWSZEJ CZĘŚCI WALNEGO ZGROMADZENIA ChSM W DNIU 23.05.2022r. 

W wyniku przeprowadzonych na pierwszej części Walnego Zgromadzenia Chorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w dniu 23.05.2022r. wyborów do Rady Osiedla obejmującej rejon administracyjny „Żołnierzy Września”   w jej skład weszły następujące osoby:

  1. Kosior Waldemar
  2. Cebula Bernard
  3. Karpińska Gabriela
  4. Kasprzak Karol
  5. Szmatloch Irena
  6. Lazaj Anna
  7. Chudaszek Jadwiga

WYNIKI WYBORÓW DO RADY OSIEDLA „CHORZÓW-BATORY” 
NA KADENCJĘ 2022-2025 PRZEPROWADZONYCH NA DRUGIEJ CZĘŚCI WALNEGO ZGROMADZENIA ChSM W DNIU 24.05.2022r. 

W wyniku przeprowadzonych na drugiej części Walnego Zgromadzenia Chorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w dniu 24.05.2022r. wyborów do Rady Osiedla obejmującej rejon administracyjny „Chorzów-Batory”   w jej skład weszły następujące osoby:

  1. Kołodziej Waldemar
  2. Skirzyńska Marianna
  3. Partyka Piotr
  4. Lewek Ewa
  5. Ciołek Zenon
  6. Nowak Andrzej
  7. Góralczyk Henryk

WYNIKI WYBORÓW DO RADY OSIEDLA „CENTRUM” 
NA KADENCJĘ 2022-2025 PRZEPROWADZONYCH NA TRZECIEJ CZĘŚCI WALNEGO ZGROMADZENIA ChSM W DNIU 25.05.2022r. 

W wyniku przeprowadzonych na trzeciej części Walnego Zgromadzenia Chorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w dniu 25.05.2022r. wyborów do Rady Osiedla obejmującej rejon administracyjny „Centrum” w jej skład weszły następujące osoby:

  1. Widera Grażyna
  2. Stolarski Daniel
  3. Wiewióra Henryk
  4. Kucewicz Genowefa
  5. Śliwińska Anna
  6. Ogos Stefan
  7. Kaczmarczyk Gabriela

WYNIKI WYBORÓW DO RADY OSIEDLA „RÓŻANA-GAŁECZKI” 
NA KADENCJĘ 2022-2025 PRZEPROWADZONYCH NA CZWARTEJ CZĘŚCI WALNEGO ZGROMADZENIA ChSM W DNIU 26.05.2022r. 

W wyniku przeprowadzonych na czwartej części Walnego Zgromadzenia Chorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w dniu 26.05.2022r. wyborów do Rady Osiedla obejmującej rejon administracyjny „Różana-Gałeczki”   w jej skład weszły następujące osoby:

  1. Chudy Jolanta
  2. Szatkowska Justyna
  3. Zielonka Wanda
  4. Kokosza Barbara
  5. Mikołajczak Eugeniusz
  6. Musiała Mariola
  7. Ruch Jerzy